Du har tappat anslutningen till internet
Du kan just nu inte genomföra några bud eller andra handlingar på hemsidan.
Skjutstativtruck
Fabrikat: BT
Modell: RR B2/15
Årsmodell: 2001
Mätarställning: 11200 timmar
Triplexstativ med full frilyft och frisikt
Sidoföring
Tilt
Mått & vikt
Längd: 1800 mm ( utan gafflar )
Bredd: 1270 mm
Höjd: 2750 mm
Vikt: ca 3450 kg
Max lyfthöjd: 6400 mm
Max lyftkapacitet: 1600 kg
Medföljande redskap / tillbehör
Laddare
Säljarens kommentarer
Har gått i daglig drift fram tills till 2024
Löpande servad och underhållen på avtal
Batteri fungerar ok. Uppskattat kapacitet ca 50-60%
Lastbrygga finns
Blinto kundtjänst
[email protected]
0470-57 59 00
Du som köpare skall alltid kontrollera objektet vid avhämtning. Eventuella anmärkningar härefter beaktas inte. Om objektet skiljer sig väsentligt från objektsbeskrivningen skall Blinto kontaktas innan objektet transporteras.
Om det i auktionsunderlaget uttrycks att objektet är ett reparationsobjekt, har det ej fått en fullständig kontroll eller provkörning. Objektet kan ha andra fel än de som har beskrivits och detta bör beaktas vid budgivning. Reparationsobjekt kan ej reklameras.
Personbilar och lastbilar med ett uppskattat värde på under 30 000 SEK ses som reparationsobjekt vilket du som köpare får ta med i kalkylen. Säljarna kan inte ta ansvar för vad som händer med ett fordon efter avhämtning då det är omöjligt att veta när ett fordon i den här prisklassen behöver repareras nästa gång.
Alla objekt som auktioneras ut på Blinto.se finns på plats hos ägaren, du som köpare ansvarar själv för hämtning och frakt.
Har du också något att sälja?
Med Blinto säljer du tryggt och smidigt till fler än 150 000 budgivare över hela Europa.
Vi kör era maskiner och andra skrymmande saker